Plugins - WP Fastest Cache - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (145 entries)

en: The WP Fastest Cache menu on the admin toolbar will be visible to the selected user roles below.
uk_UA: Меню WP Fastest Cache на панелі інструментів адміністратора буде видимим для обраних нижче ролей користувачів.

en: User Roles
uk_UA: Ролі користувачів

en: At least one sitemap must be added
uk_UA: Необхідно додати принаймні одну карту сайту

en: You can customize the advanced settings through this section.
uk_UA: Ви можете налаштувати розширені параметри в цьому розділі.

en: Advanced Settings
uk_UA: Розширені налаштування

en: You can specify sitemaps to be used for preloading.
uk_UA: Ви можете вказати мапи, які будуть використовуватися для попереднього завантаження.

en: Sitemaps
uk_UA: Карти сайту

en: You can specify the contents to be used for preloading and you can sort them as well.
uk_UA: Ви можете вказати вміст, який буде використовуватися для попереднього завантаження, а також ви можете його сортувати.

en: Content Types
uk_UA: Типи вмісту

en: You can specify the method you want the preload feature to use through this section.
uk_UA: Ви можете вказати метод, який ви хочете використовувати для функції попереднього завантаження через цей розділ.

en: Choose a Method
uk_UA: Оберіть метод

en: Preload Settings
uk_UA: Налаштування попереднього завантаження

en: Some js sources will not be loaded until scrolling or moving the mouse
uk_UA: Деякі js джерела не будуть завантажені до тих пір, поки не буде прокручено або переміщено мишею

en: Delay Js
uk_UA: Затримка Js

en: WP Fastest Cache Options
uk_UA: Параметри кешування WP Fastest Cache

en: has Yandex Click ID Parameters
uk_UA: має параметри Yandex Click ID

en: Clearing Specific Pages
uk_UA: Очищення конкретних сторінок

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Toolbar Settings
uk_UA: Налаштування панелі інструментів

en: Clear Cache of All Sites
uk_UA: Очистити кеш-пам’ять усіх сайтів

en: <a href="%s">Settings</a>
uk_UA: <a href="%s">Налаштування</a>

en: Clear Cache
uk_UA: Очистити кеш

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
uk_UA: Усунення блокуючих відображення JavaScript ресурсів

en: Database Cleanup
uk_UA: Очищення бази даних

en: CDN Settings
uk_UA: Налаштування CDN

en: Exclude JS
uk_UA: Виключити JS

en: Exclude CSS
uk_UA: Виключити CSS

en: Exclude Cookies
uk_UA: Виключити файли cookie

en: Exclude User-Agents
uk_UA: Виключити User-Agents

en: Exclude Pages
uk_UA: Вилучені сторінки

en: Optimize Image Tool
uk_UA: Інструмент оптимізації зображення

en: Add New Rule
uk_UA: Додати нове правило

en: Timeout Rules
uk_UA: Правила перерви

en: All cache files will be removed as well
uk_UA: Всі файли кешу також будуть видалені

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
uk_UA: Якщо ви змінюєте будь-який файл CSS, вам потрібно видалити мініфіковані файли CSS

en: Target folder
uk_UA: Цільова папка

en: You can delete all cache files
uk_UA: Ви можете видалити всі файли кешу

en: Cache Statistics
uk_UA: Статистика кешу

en: Only available in Premium version
uk_UA: Доступно лише у версії Premium

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
uk_UA: Завантажуйте зображення та фрейми, коли вони потрапляють в область перегляду браузера

en: Load Google Fonts asynchronously
uk_UA: Асинхронне завантаження шрифтів Google

en: Google Fonts
uk_UA: Шрифти Google

en: Render Blocking Js
uk_UA: Блокування відображення Js

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
uk_UA: Ви можете видалити emoji inline css та wp-emoji-release.min.js

en: Disable Emojis
uk_UA: Вимкнути Emoji

en: Reduce page load times for repeat visitors
uk_UA: Зменшити час завантаження сторінок для повторних відвідувачів

en: Browser Caching
uk_UA: Кеш браузера

en: Reduce the size of files sent from your server
uk_UA: Зменште розмір файлів, які надсилаються з вашого сервера.

en: Combine Js Plus
uk_UA: Об'єднати Js Плюс

en: Reduce HTTP requests through combined js files
uk_UA: Зменшити кількість HTTP-запитів шляхом об'єднання js-файлів.

en: Combine Js
uk_UA: Об'єднати Js

en: You can decrease the size of js files
uk_UA: Ви можете зменшити розмір js файлів

en: Minify Js
uk_UA: Мініфікувати Js

en: Reduce HTTP requests through combined css files
uk_UA: Зменшити кількість HTTP-запитів шляхом об'єднання файлів CSS.

en: Combine Css
uk_UA: Об'єднати CSS

en: More powerful minify css
uk_UA: Більш потужне зжимання CSS

en: Minify Css Plus
uk_UA: Мініфікувати Css Плюс

en: You can decrease the size of css files
uk_UA: Ви можете зменшити розмір файлів CSS

en: Minify Css
uk_UA: Мініфікувати Css

en: More powerful minify html
uk_UA: Більш потужний зменшувач html

en: Minify HTML Plus
uk_UA: Скорочення коду HTML Plus

en: You can decrease the size of page
uk_UA: Ви можете зменшити розмір сторінки

en: Minify HTML
uk_UA: Мініфікувати HTML

en: Clear cache files when a post or page is updated
uk_UA: Очищайте файли кешу під час оновлення публікації або сторінки

en: Clear cache files when a post or page is published
uk_UA: Очистити файли кешу під час публікації запису або сторінки

en: Create cache for mobile theme
uk_UA: Створити кеш для мобільної теми

en: Mobile Theme
uk_UA: Мобільна тема

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
uk_UA: Не показувати кешовану версію для настільних комп'ютерів на мобільних пристроях

en: Mobile
uk_UA: Мобільний

en: Don't show the cached version for logged-in users
uk_UA: Не показувати кешовану версію для користувачів, які ввійшли в систему

en: Logged-in Users
uk_UA: Зареєстровані користувачі

en: Create the cache of all the site automatically
uk_UA: Створити кеш всього сайту автоматично

en: Reduce the number of SQL queries
uk_UA: Зменшіть кількість SQL-запитів

en: Widget Cache
uk_UA: Кеш віджетів

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Cache System
uk_UA: Система кешу

en: Exclude
uk_UA: Вилучити

en: Image Optimization
uk_UA: Оптимізація зображень

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Options have been saved
uk_UA: Параметри були збережені

en: Clear Cache and Minified CSS/JS
uk_UA: Очищення кешу та мінімізація CSS/JS

en: Restart After Completed
uk_UA: Перезапустити після завершення

en: pages per minute
uk_UA: сторінок на хвилину

en: Custom Taxonomies
uk_UA: Користувальницька таксономія

en: Custom Post Types
uk_UA: Користувацькі типи записів

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Preload
uk_UA: Попереднє завантаження

en: Success
uk_UA: Успіх

en: Warning
uk_UA: Внимание!

en: Enable Gzip
uk_UA: Увімкніть Gzip

en: Server Time
uk_UA: Час сервера

en: delete the files
uk_UA: видалити файли

en: Choose One
uk_UA: Виберіть один

en: Then
uk_UA: Тоді

en: All
uk_UA: Все

en: Cache Timeout Wizard
uk_UA: Майстер тайм-ауту (час очікування) кешу

en: has Woocommerce Items in Cart
uk_UA: має товари Woocommerce у кошику

en: has Google Analytics Parameters
uk_UA: має параметри Google Analytics

en: Is Equal To
uk_UA: Дорівнює

en: Contains
uk_UA: Містить

en: Starts With
uk_UA: Починається з

en: Attachments
uk_UA: Вкладення

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Tags
uk_UA: Позначки

en: Categories
uk_UA: Категорії

en: Home Page
uk_UA: Головна сторінка

en: If REQUEST_URI
uk_UA: Якщо REQUEST_URI

en: Exclude Page Wizard
uk_UA: Майстер виключення сторінки

en: Clear Cache of Post / Page
uk_UA: Очистити кеш запису / сторінки

en: What do you want to happen after update a post or a page?
uk_UA: Що ви хочете, щоб сталося після оновлення запису або сторінки?

en: Update Post
uk_UA: Оновити запис

en: Clear Cache of Pagination
uk_UA: Очистити кеш розбивки на сторінки

en: Clear Cache of Post Tags
uk_UA: Очистити кеш позначок записів

en: Clear Cache of Post Categories
uk_UA: Очистити кеш категорій записів

en: Clear Cache of Home page
uk_UA: Очистити кеш домашньої сторінки

en: Clear All Cache
uk_UA: Очистити весь кеш

en: What do you want to happen after publishing the new post?
uk_UA: Що ви хочете, щоб сталося після опублікування нового запису?

en: New Post
uk_UA: Новий запис

en: Please Update
uk_UA: Будь ласка, оновіть

en: Lazy Load Settings
uk_UA: Налаштування Lazy Load

en: Once Every 15 Days
uk_UA: Раз на 15 днів

en: Once Every 7 Days
uk_UA: Раз на 7 днів

en: Once Every 3 Days
uk_UA: Раз на 3 дні

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
uk_UA: Найпростіша і найшвидка система WP Cache

en: Once a Year
uk_UA: Раз в рік

en: Once a Month
uk_UA: Раз в місяць

en: Once Every 10 Days
uk_UA: Раз в кожні 10 днів

en: Once a Day
uk_UA: Раз в день

en: Once Every 10 Hours
uk_UA: Раз в кожні 10 годин

en: Once Every 9 Hours
uk_UA: Раз в кожні 9 годин

en: Once Every 8 Hours
uk_UA: Раз в кожні 8 годин

en: Once Every 7 Hours
uk_UA: Раз в кожні 7 годин

en: Once Every 6 Hours
uk_UA: Раз в кожні 6 годин

en: Once Every 5 Hours
uk_UA: Раз в кожні 5 годин

en: Once Every 4 Hours
uk_UA: Раз в кожні 4 години

en: Once Every 3 Hours
uk_UA: Раз в кожні 3 години

en: Once Every 2 Hours
uk_UA: Раз в кожні 2 години

en: Once an Hour
uk_UA: Раз годину

en: Twice an Hour
uk_UA: Двічі в годину

en: Once Every 15 Minutes
uk_UA: Раз в кожні 15 хвилин

en: Once Every 5 Minutes
uk_UA: Раз в кожні 5 хвилин

en: Once Every 1 Minute
uk_UA: Раз в кожну хвилину
