Plugins - Kirki Customizer Framework - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (98 entries)

en: Don't show this again
uk_UA: Не показуйте це знову

en: Install Plugin
uk_UA: Встановити плагін

en: Default Browser Font-Family
uk_UA: Сімейство шрифтів браузера за замовчуванням

en: CSS Defaults
uk_UA: Початковий CSS

en: Choose image
uk_UA: Обрати зображення

en: No image selected
uk_UA: Зображення не обрано

en: Change image
uk_UA: Змінити зображення

en: Select image
uk_UA: Обрати зображення

en: Line-Through
uk_UA: Перекреслення

en: Overline
uk_UA: Лінія вище

en: Underline
uk_UA: Підкреслене

en: Text Decoration
uk_UA: Оформлення тексту

en: Google Fonts
uk_UA: Шрифти Google

en: Standard Fonts
uk_UA: Стандартні шрифти

en: Reset
uk_UA: Скинути

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs. %2%s is buttonset/image.
en: Error in field %1$s. The "mode" argument has been deprecated since Kirki v0.8. Use the "radio-%2$s" type instead.
uk_UA: Помилка в полі%1$s. Аргумент "mode" був застарілий після Кіркі v0.8. Замість цього використовуйте тип "radio-%2$s".

en: Do not use "alpha" as an argument in color controls. Use "choices[alpha]" instead.
uk_UA: Не використовуйте "alpha" як аргумент у кольорових елементах керування. Замість цього використовуйте "вибір [альфа]".

en: %1$s or %2$s
uk_UA: %1$s або %2$s

en: Kirki fields should not be added on customize_register. Please add them directly, or on init.
uk_UA: Kirki поля не повинні додаватися до customize_register. Будь ласка, додайте їх безпосередньо або під час ініціалізації.

en: We detected you're using Kirki_Init::get_variables(). Please use Kirki_Util::get_variables() instead.
uk_UA: Ми виявили, що ви використовуєте Kirki_Init :: get_variables (). Замість цього використовуйте Kirki_Util :: get_variables ().

note: translators: The field ID where the error occurs.
en: "output" invalid format in field %s. The "output" argument should be defined as an array of arrays.
uk_UA: "output" невірний формат у полі %s. Аргумент "output" повинен бути об'явлений як масив масивів.

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs.
en: "partial_refresh" invalid entry in field %s
uk_UA: "partial_refresh" некоректне значення у полі %s

note: translators: %1$s represents the field ID where the error occurs. %2$s is the URL in the documentation site.
en: Config not defined for field %1$s - See %2$s for details on how to properly add fields.
uk_UA: Не визначено налаштування для поля %1$s - див %2$s для докладної інформації про те, як правильно додавати поля.

note: translators: %s represents the field ID where the error occurs.
en: Typo found in field %s - setting instead of settings.
uk_UA: Опечатку знайдено у полі %s - установка замість настройки.

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

note: translators: The title.
en: Customizing &#9656; %s
uk_UA: Налаштовування &#9656; %s

en: Customizing
uk_UA: Налаштовування

en: Off
uk_UA: Вимкнути

en: On
uk_UA: Увімк.

en: Margin Bottom
uk_UA: Margin внизу

en: Margin Top
uk_UA: Margin вгорі

en: Backup Font
uk_UA: Резервний шрифт

en: Select Font Family
uk_UA: Виберіть сімейство шрифтів

note: translators: %s represents the label of the row.
en: Add new %s
uk_UA: Додати нове %s

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Word Spacing
uk_UA: Пробіл у словах

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Select File
uk_UA: Виберіть файл

en: Important Upgrade Notice:
uk_UA: Важливе зауваження про оновлення:

en: No File Selected
uk_UA: Немає обраного файла

en: Change File
uk_UA: Змінити файл

en: Add File
uk_UA: Додати новий

en: row
uk_UA: рядок

en: Select a Page
uk_UA: Оберіть сторінку

en: Initial
uk_UA: Початковий

en: Lowercase
uk_UA: Нижній регістр

en: Uppercase
uk_UA: Верхній регістр

en: Capitalize
uk_UA: Великі літери

en: None
uk_UA: Нічого

en: Text Transform
uk_UA: Трансформація тексту

en: Text Align
uk_UA: Розміщення тексту

en: Justify
uk_UA: По ширині

en: Center
uk_UA: Посередині

note: translators: %s represents the number of rows we're limiting the repeater to allow.
en: Limit: %s rows
uk_UA: Обмеження: %s рядків

en: Invalid Value
uk_UA: Невірне значення

en: Spacing
uk_UA: Відступи

en: Height
uk_UA: Висота

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Variant
uk_UA: Варіант

en: Font Style
uk_UA: Стиль шрифта

en: No Image Selected
uk_UA: Не вибрано зображення

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Change Image
uk_UA: Змінити зображення

en: Add Image
uk_UA: Додати зображення

en: Color
uk_UA: Колір

en: Right
uk_UA: Праворуч

en: Left
uk_UA: Ліворуч

en: Bottom
uk_UA: Низ

en: Top
uk_UA: Верх

en: Letter Spacing
uk_UA: Відступ між літерами

en: Line Height
uk_UA: Висота строки

en: Font Size
uk_UA: Розмір Шрифту

en: Font Weight
uk_UA: Насиченість шрифту

en: Font Family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Background Position
uk_UA: Розташування Фону

en: Center Bottom
uk_UA: Центр внизу

en: Center Center
uk_UA: Центр Центр

en: Center Top
uk_UA: Зверху від центру

en: Right Bottom
uk_UA: Праворуч внизу

en: Right Center
uk_UA: Праворуч від центру

en: Right Top
uk_UA: Праворуч зверху

en: Left Bottom
uk_UA: Зліва знизу

en: Left Center
uk_UA: Зліва від центру

en: Left Top
uk_UA: Зліва направо

en: Background Attachment
uk_UA: Фоновий додаток

en: Scroll
uk_UA: Прокрутка

en: Fixed
uk_UA: Зафіксована

en: Background Size
uk_UA: Розмір фону

en: Contain
uk_UA: Містить

en: Cover
uk_UA: Накривати

en: Background Repeat
uk_UA: Повторне повторення фону

en: Inherit
uk_UA: Успадковано

en: Repeat Vertically
uk_UA: Повторювати Вертикально

en: Repeat Horizontally
uk_UA: Повторювати Горизонтально

en: Repeat All
uk_UA: Повторіть все

en: No Repeat
uk_UA: Не повторювати

en: Background Image
uk_UA: Фонове Зображення

en: Background Color
uk_UA: Колір фону
