Plugins - Google XML Sitemaps - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (160 entries)

en: #
uk_UA: №

en: %s was <b>successfully notified</b> about changes.
uk_UA: %s було <b>успішно повідомлено</b> про зміни.

en: (The required PHP XSL Module is not installed)
uk_UA: (Необхідний модуль PHP XSL не встановлений)

en: About this Plugin:
uk_UA: Про цей Плагін:

en: Add new page
uk_UA: Додати нову сторінку

en: Add sitemap URL to the virtual robots.txt file.
uk_UA: Додати URL файлу Sitemap в віртуальний файл robots.txt .

en: Additional pages
uk_UA: Додаткові сторінки

en: Advanced options:
uk_UA: Додаткові опції:

en: All done!
uk_UA: Все готово!

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
uk_UA: Всі публікацї, будуть мати такий же пріоритет, який визначений в &quot;пріоритети&quot;

en: Allow anonymous statistics (no personal information)
uk_UA: Дозволити анонімну статистику (без персональної інформації)

en: Always
uk_UA: Завжди

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Author pages
uk_UA: Сторінки автора

en: Basic Options
uk_UA: Базові Опції

en: Categories
uk_UA: Катергорії

en: Change Frequency
uk_UA: Зміна частоти

en: Change frequencies
uk_UA: Зміна частоти

en: Child posts won't be excluded automatically!
uk_UA: Дочірні публікації не виключаються автоматично!

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
uk_UA: Виберіть пріоритет сторінки в порівнянні з іншими сторінками. Наприклад, ваша домашня сторінка, можливо, має більш високий пріоритет, ніж інші.

en: Comment Average
uk_UA: Коментарів Середнє

en: Comment Count
uk_UA: Личільник коментарів

en: Configuration updated
uk_UA: Конфігурація оновлена

en: Custom post types
uk_UA: Користувацькі типи запису

en: Custom taxonomies
uk_UA: Користувацькі таксономії

en: Daily
uk_UA: Щоденно

en: Disable
uk_UA: Відключено

en: Disable this option if you get garbled content or encoding errors in your sitemap.
uk_UA: Вимкніть цю опцію, якщо у вашій мапі сайту з’являється помилковий вміст або помилки кодування.

en: Do not use automatic priority calculation
uk_UA: Не робити автоматичну калькуляцію приорітету

en: Don't show this anymore
uk_UA: Не показувати це більше

en: Donate
uk_UA: Пожертвувати

en: Donate with PayPal
uk_UA: Пожертвувати через PayPal

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
uk_UA: Введіть URL для сторінки. Приклади: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
uk_UA: Введіть дату останнього зміни як РРРР-ММ-ДД (наприклад, 2005-12-31) (не обов'язково).

en: Error while saving options
uk_UA: Помилка при збереженні опцій

en: Error while saving pages
uk_UA: Помилка при збереженні сторінок

en: Exclude posts
uk_UA: Виключити публікації

en: Exclude the following posts or pages:
uk_UA: Виключити наступні публікації або сторінки:

en: Excluded categories
uk_UA: Виключити категорії

en: Excluded items
uk_UA: 	
    Виключені пункти

en: FAQ
uk_UA: Часті питання

en: Full or relative URL to your .xsl file
uk_UA: Повний або відносний URL до вашого. XSL-файлу

en: Further options
uk_UA: Додаткові параметри

en: Help / FAQ
uk_UA: Допомога / Часті питання

en: Here you can specify files or URLs which should be included in the sitemap, but do not belong to your Blog/WordPress.<br />For example, if your domain is www.foo.com and your blog is located on www.foo.com/blog you might want to include your homepage at www.foo.com
uk_UA: Тут ви можете вказати файли, або URL-адрес, які повинні бути включені в Sitemap, але не належать до блогу/WordPress. <br/> Наприклад, якщо ваш домен www.foo.com і ваш блог знаходиться на www.foo.com/blog можна включити в вашу домашню сторінку www.foo.com

en: Hide this list
uk_UA: Сховати цей перелік

en: Hide this notice
uk_UA: Приховати це повідомлення

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Hourly
uk_UA: Щочасу

en: If you encounter any problems with your sitemap you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
uk_UA: Якщо у вас є якісь проблеми з вашою картою сайту, ви можете скористатися <a href="%d">функцією налагодження</a> для отримання додаткової інформації.

en: If you like the plugin, please <a target="_blank" href="%s">rate it 5 stars</a> or <a href="%s">donate</a> via PayPal! I'm supporting this plugin since over 9 years! Thanks a lot! :)
uk_UA: Якщо вам подобається плагін, будь ласка, <a target="_blank" href="%s">оцініть його 5 зірками</a> або <a href="%s">пожертвуйте</a> через PayPal! Я підтримую цей плагін вже понад 9 років! Дуже дякую! :)

en: If your blog is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the blog directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
uk_UA: Якщо ваш блог знаходиться у підкаталозі, і ви хочете додати сторінок, які не в блозі, Ви повинні розмістити свій файл Sitemap в кореневий каталог (Подивіться на &quot;Місце знаходження вашого файлу карти сайту&quot; розділ на цій сторінці) !

en: Include a XSLT stylesheet:
uk_UA: Додати таблиці стилів XSLT:

en: Include archives
uk_UA: Включити архіви

en: Include author pages
uk_UA: Включити сторінки авторів

en: Include categories
uk_UA: Включити категорії

en: Include custom post type %s
uk_UA: Включати користувацький тип записів %s

en: Include homepage
uk_UA: Включити домашні сторінки

en: Include posts
uk_UA: Включити публікації

en: Include sitemap in HTML format
uk_UA: Включити мапу сайту в HTML форматі

en: Include static pages
uk_UA: Включити статичні сторінки

en: Include tag pages
uk_UA: Включити сторінки тегів

en: Include taxonomy pages for %s
uk_UA: Включити сторінки таксономії для %s

en: Include the last modification time.
uk_UA: Включити час останньої модифікації.

en: It took %time% seconds to notify %name%, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
uk_UA: Потрібно повідомити %time% секунд, щоб повідомити %name%, можливо, ви хочете вимкнути цю функцію, щоб скоротити час створення.

en: Last Changed
uk_UA: Останні Зміни

en: Learn more
uk_UA: Дізнатись більше

en: List of IDs, separated by comma
uk_UA: Перелік ID, розділених комою

en: List of the donors
uk_UA: Перелік Спонсорів

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
uk_UA: Мінімальний  пріоритет публікації (Навіть якщо автоматичний розрахунок було включено)

en: Monthly
uk_UA: Щомісячно

en: My Amazon Wish List
uk_UA: Мій лист побажань на Amazon

en: My Sitemaps FAQ
uk_UA: Мої ЧаПи мапи сайту

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: No pages defined.
uk_UA: Жодної сторінки не знайдено.

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Bing Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
uk_UA: Не потрібна реєстрація, але ви можете приєднатися до <a href="%s"> Bing Інструменти для веб-майстрів </a>, щоб перевірити статистику сканування.

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
uk_UA: Не потрібна реєстрація, але ви можете приєднатися до <a href="%s"> Google Інструменти для веб-майстрів </ A>, щоб перевірити статистику сканування.

en: No support topics available or an error occurred while fetching them.
uk_UA: Немає тем підтримки або виникла помилок при їх завантаженні.

en: No thanks, please don't bug me anymore!
uk_UA: Ні, дякую, будь ласка, не турбуйте мене!

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Notify Bing (formerly MSN Live Search) about updates of your Blog
uk_UA: Повідомляти Бінго (колишній MSN Live Search) про оновлення Вашого блогу

en: Notify Google about updates of your Blog
uk_UA: Повідомити Google про оновлення Вашого блогу

en: Notify List
uk_UA: Лист Повідомленнь

en: Notify Search Engines about all sitemaps
uk_UA: Повідомляти пошуковим системам про всі мапи сайту

en: Official Sitemaps FAQ
uk_UA: Офіційні ЧаПи мапи сайту

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
uk_UA: Попередні архіви (змінються тільки тоді, коли ви редагуєте старі публікації)

en: Override the base URL of the sitemap:
uk_UA: Перевизначити базову URL-адресу мапи сайту:

en: Pages saved
uk_UA: Сторінки збережені

en: Ping was executed, please see below for the result.
uk_UA: Пінг було виконано. Результат дивись нижче.

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked "hourly" less frequently than that, and they may crawl pages marked "yearly" more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked "never" so that they can handle unexpected changes to those pages.
uk_UA: Майте на увазі, що значення для цього тега розглядається як підказка, а не команда. Незважаючи на те, що сканери пошукової системи враховують цю інформацію при прийнятті рішень, вони можуть сканувати сторінки з позначкою \"щогодини " рідше, ніж сторінки з позначкою \ \"щорічно ". Імовірно також, що сканери будуть періодично сканувати сторінки з позначкою \ \"ніколи ", з тим щоб вони могли знайти несподівані зміни на цих сторінках.

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
uk_UA: Будь ласка, виберіть який пріоритет повинен бути розрахований для кожної публікації :

en: Plugin Homepage
uk_UA: Домашня сторінка Плагіну

en: Post Priority
uk_UA: Пріоритет запису

en: Posts
uk_UA: Записи

en: Posts (If auto calculation is disabled)
uk_UA: Публікації (Якщо авторозрахунок відключено)

en: Priorities
uk_UA: Пріоритети

en: Priority
uk_UA: Пріоритет

en: Recent Donations:
uk_UA: Останні Пожертвування

en: Recent Support Topics / News
uk_UA: Останні теми підтримки / Новини

en: Report a Bug
uk_UA: Повідомити про помилку

en: Reset options
uk_UA: Скинути параметри

en: Result of the last ping, started on %date%.
uk_UA: Результат останньої перевірки, початої %date%.

en: Search Blog
uk_UA: Пошук Блога

en: Search engines haven't been notified yet
uk_UA: Пошукові системи поки що не були повідомленні

en: Search engines haven't been notified yet. Write a post to let them know about your sitemap.
uk_UA: Пошукові системи ще не отримали сповіщення. Напишіть допис, щоб повідомити їм про вашу мапу сайту.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Since you are using Nginx as your web-server, please configure the following rewrite rules in case you get 404 Not Found errors for your sitemap:
uk_UA: Оскільки ви використовуєте Nginx, в якості свого веб-сервера, будь ласка, налаштуйте такі правила перезапису на випадок, якщо ви отримаєте помилки 404 Не Знайдені для вашої мапи сайту:

en: Sitemap Content
uk_UA: Зміст мапи сайту

en: Sitemap Resources:
uk_UA: Ресурси мапи сайту:

en: Sitemaps Protocol
uk_UA: Протокол мапи сайту

en: Static pages
uk_UA: Статичні сторінки

en: Suggest a Feature
uk_UA: Замовити Функціонал

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support Forum
uk_UA: Форум підтримки

en: Support Topics have been disabled. Enable them to see useful information regarding this plugin. No Ads or Spam!
uk_UA: Теми підтримки вимкнено. Увімкніть їх, щоб побачити корисну інформацію про цей плагін. Без реклами чи спаму!

en: Sure, but I already did!
uk_UA: Звичайно, але я вже зробив!

en: Tag pages
uk_UA: Сторінки тегів

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
uk_UA: Дякую вам дуже за ваше пожертвування. Ви допомагаете мені підтримувати та розробляти цій плагін та інше вільне програмне забеспечення.

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and you are satisfied with the results, isn't it worth at least a few dollar? <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="%s">Sure, no problem!</a>
uk_UA: Дякуємо, що використовуєте цей плагін! Ви встановили цей плагін понад місяць тому. Якщо він працює, і ви задоволені результатами, чи не вартий він принаймні кількох доларів? <a href="%s">Пожертвування</a> допомагають мені продовжувати підтримувати та розробляти <i>безкоштовне</i> програмне забезпечення! <a href="%s">Звичайно, буду радий!</a>

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin some time ago. If it works and your are satisfied, why not <a href="%s">rate it</a> and <a href="%s">recommend it</a> to others? :-)
uk_UA: Дякуємо, що використовуєте цей плагін! Ви встановили цей плагін деякий час тому. Якщо він працює і ви задоволені, чому б не <a href="%s">оцінити його</a> і <a href="%s">рекомендувати його</a> іншим? :-)

en: Thanks for your support!
uk_UA: Дякую за вашу підтримку!

en: The URL to your sitemap index file is: <a href="%s">%s</a>.
uk_UA: URL-адреса вашої мапи сайту: <a href="%s">%s</a>.

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
uk_UA: Поточний архів за цей місяць (Повинен бути таким самим, як ваша головна сторінка)

en: The default configuration was restored.
uk_UA: Конфігурація за замовчуванням була відновлена.

en: The old files could NOT be deleted. Please use an FTP program and delete them by yourself.
uk_UA: Старі файли НЕ вдалося видалити. Скористайтеся FTP програмою та видаліть їх самостійно.

en: The old files were successfully deleted.
uk_UA: Застарілі файли успішно видалені.

en: The plugin is notifying the selected search engines about your main sitemap and all sub-sitemaps. This might take a minute or two.
uk_UA: Плагін повідомляє вибраним пошуковим системам про вашу основну мапу сайту та про всі під-мапи. Це може зайняти хвилину-дві.

en: The virtual robots.txt generated by WordPress is used. A real robots.txt file must NOT exist in the blog directory!
uk_UA: Використовується віртуальний robots.txt сгенерований WordPress. Реального файлу robots.txt НЕ ПОВИННО бути в каталозі блогу!

en: There is still a sitemap.xml or sitemap.xml.gz file in your blog directory. Please delete them as no static files are used anymore or <a href="%s">try to delete them automatically</a>.
uk_UA: У каталозі вашого блогу все ще є файл sitemap.xml або sitemap.xml.gz. Видаліть їх, оскільки статичні файли більше не використовуються або <a href="%s">спробуйте видалити їх автоматично</a>.

en: There was a problem while notifying %name%. <a href="%s" target="_blank">View result</a>
uk_UA: Під час сповіщення %name% виникла проблема. <a href="%s" target="_blank">Переглянути результат</a>

en: This is highly recommended and helps the search engines to know when your content has changed. This option affects <i>all</i> sitemap entries.
uk_UA: Це настійно рекомендується і допомагає пошуковим системам дізнатися, коли змінився ваш вміст. Цей параметр впливає на <i>усі</i> записи мапи сайту.

en: This plugin will generate a special XML sitemap which will help search engines like Google, Yahoo, Bing and Ask.com to better index your blog.
uk_UA: Цей плагін генерує спеціальну XML карту сайту, який допоможе пошуковим системам таким як Google, Yahoo, Bing та Ask.com краще індексувати ваш блог.

en: Try to automatically compress the sitemap if the requesting client supports it.
uk_UA: Спробуйте автоматично заархівувати мапу сайту, якщо запитуючий клієнт підтримує його.

en: Try to increase the execution time limit to:
uk_UA: Спробуйте збільшити ліміт часу виконання до:

en: Try to increase the memory limit to:
uk_UA: Спробуйте збільшити ліміт пам'яті:

en: URL to the page
uk_UA: URL сторінки

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least PHP %4$s. You are using PHP %2$s, which is out-dated and insecure. Please ask your web host to update your PHP installation or go to <a href="%1$s">active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href="%3$s">plugin website</a>.
uk_UA: На жаль, для цього випуску Google XML Sitemap потрібен принаймні PHP %4$s. Ви використовуєте PHP %2$s, що застарів і небезпечний. Попросіть веб-хостинг оновити версію PHP або перейдіть до <a href="%1$s">активних плагінів</a> та відключіть плагін Google XML Sitemaps, щоб приховати це повідомлення. Ви можете завантажити старішу версію цього плагіну з <a href="%3$s">веб-сайту плагіну</a>.

en: Unfortunately this release of Google XML Sitemaps requires at least WordPress %4$s. You are using Wordpress %2$s, which is out-dated and insecure. Please upgrade or go to <a href="%1$s">active plugins</a> and deactivate the Google XML Sitemaps plugin to hide this message. You can download an older version of this plugin from the <a href="%3$s">plugin website</a>.
uk_UA: На жаль, для цього випуску Google XML Sitemap потрібен принаймні WordPress %4$s. Ви використовуєте WordPress %2$s, який застарілий і небезпечний. Оновіть або перейдіть до <a href="%1$s">активних плагінів</a> та вимкніть плагін Google XML Sitemaps, щоб приховати це повідомлення. Ви можете завантажити старішу версію цього плагіну з <a href="%3$s">веб-сайту плагіну</a>.

en: Update notification:
uk_UA: Повідомлення про оновлення:

en: Update options
uk_UA: Оновити параметри

en: Use default
uk_UA: Використовувати параметри за замовчуванням

en: Use this if your blog is in a sub-directory, but you want the sitemap be located in the root. Requires .htaccess modification.
uk_UA: Використовуйте це, якщо ваш блог знаходиться в підкаталозі, але ви хочете, щоб карта сайту знаходилась у корені. Потрібна модифікація .htaccess.

en: Uses the average comment count to calculate the priority
uk_UA: Використовує кількість коментарів у середньому для калькуляції пріорітету

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
uk_UA: Використовує кількість коментарів до публікацій для калькуляції пріорітету

en: Webmaster Blog
uk_UA: Блог Веб-майстера

en: Webmaster Center Blog
uk_UA: Блог Центра Веб-майстрів

en: Webmaster Tools
uk_UA: Інструмент Веб-майстрів

en: Webserver Configuration
uk_UA: Конфігурація веб-сервера

en: Weekly
uk_UA: Щонедільно

en: WordPress standard content
uk_UA: Звичайний вміст WordPress

en: XML Sitemap Generator for WordPress
uk_UA: XML Генератор Мапи сайту для WordPress

en: XML-Sitemap
uk_UA: XML-Мапа сайту

en: XML-Sitemap Generator
uk_UA: XML-Генератор Мапи сайту

en: Yearly
uk_UA: Щорічно

en: Your PHP version is too old for XML Sitemaps.
uk_UA: Ваша версія PHP застаріла для XML Sitemaps.

en: Your WordPress version is too old for XML Sitemaps.
uk_UA: Ваша версія WordPress застаріла для XML Sitemaps.

en: Your blog is currently blocking search engines! Visit the <a href="%s">Reading Settings</a> to change this.
uk_UA: Ваш блог блокує пошукові системи! Відвідайте <a href="%s">Налаштування, Читання</a>, щоб змінити це.

en: e.g. "4M", "16M"
uk_UA: наприклад "4M", "16M"

en: in seconds, e.g. "60" or "0" for unlimited
uk_UA: у секундах, наприклад "60" або "0" для необмежного
